Afrejsedatoer
Alle vores priser er per person v. 2 personer
Fly Malaga direkte t/r
1 x dbl. værelse
Morgenmad
Aftensmad inkl. vand og vin
Transport t/r hotellet
Her er et lille charmerende familiedrevet hotel med en skøn stemning. Hotellet ligger i den stille ende af byen og direkte ud til stranden. Indenfor 1 km. finder man butikker og restauranter. Torrox Costa er en lille og stille lokal by med promenade og markedsdage. Dette sted er for dem der søger et lille hyggeligt sted med masser af spansk stemning og uden en masse faciliteter. Det er også for dem, der ønsker noget mere lokalt og sætte pris på det stille liv. Den lokale bus holder lige udenfor døren, så der er rig mulighed for at komme lidt omkring.
Værelser: Alle hotellets værelser er hyggeligt indrettet i andalusisk stil og varme farver. Opholdet er i et klassisk dobbeltværelse. Værelse har tv, aircondition / varme samt badeværelse med hårtørrer. Alle værelser er med møbleret balkon / terrasse og alle med havudsigt.
Faciliteter: Reception, elevator, restaurant, bar, tv-stue og et skønt haveområde med solvogne. Der er fri WI-FI på fællesarealerne. Der er mulighed for parkering.
Aftand til centrum: 1500 m
Afstand til stranden 50 m
Pool : Ja
Balkon/terrasse : Ja
Restaurant : Ja
Bar : Ja
Er gratis Wi-Fi inkluderet? : Ja
Calle el Morche, 125, 29793 Torrox Costa, Málaga, Spanien
(+34) 952 53 07 90Mandag - Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
9:00 - 16:00
9:00 - 15:00
Efter aftale
Efter aftale
Alle vores priser er per person v. 2 personer